Posts From December, 2011

ویژگیهای برجسته در پیش نمایش توسعه دهندگان Web Page 2 

این نوشته نگاهی دارد به امکانات جدید ASP.Net Web Page 2  ( پیش نمایش توسعه دهندگان ) که ساختار کوچک برای برنامه نویسی وب است که همراه با Web Matrix 2 نسخه بتا ارایه شده است.

1-      در ابتدا می بایست با استفاده از Microsoft Web Platform Installer   نرم افزار Web Matrix 2 beta را نصب کنید.

برای دریافت آخرین نسخه نصب کننده پلت فرم  وب مایکروسافت به نشانی http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=226883  مراجعه نمایید.

2-      ویژگیهای برجسته و جدید

استفاده از نمونه سایتهای جدید و بروز شده

نمونه سایت ابتدایی اکنون با صفحات وب 2 بروز شده است و در آن امکانات جدیدی مانند بهبود ظاهر برای موبایل با استفاده از CSS و انتخاب گر @media   و  ارتقای سیستم عضویت و ورود به سایت با استفاده از امکان ورورد به سیستم از طریق OpenID و یا نام کاربری در فیسبوک و ...

 

برای مطالعه متن کامل این مقاله به http://www.asp.net/web-pages/overview/what%27s-new/top-features-in-web-pages-2-developer-preview مراجعه نمایید.

Friday, December 9, 2011 6:29:00 PM

راه اندازی سایت جدید Asp.net 

پس از چند هفته  از عرضه نسحه بتای سایت جدید Asp.net ، در دوم دسامبر رسما نسخه جدید رونمایی شد.
طبق اعلام رسمی ، این تغییر طراحی ابتدای راه تغییرات است و برنامه های متنوعی برای آینده شامل محتوای متنی بیشتر ، محلی سازی ، استفاده بیشتر از HTML5 ، ویدئو ها با کیفیت HD ، عنوان بندی دقیق تر و بسیاری دیگر از تغییرات در دست تیم طراحی است.
سایت Asp.net یک سایت بزرگ با هزاران هزارن صفحه است ، در حالیکه بسیاری  از این صفحات به سختی پیدا می شوند. تیم طراح تلاش می کند راهی برای رسیدن به آنها در چند کلیک ایجاد کند.
برای مشاهده تغییرات جدید می توانید به این سایت مراجعه نمایید

Sunday, December 4, 2011 5:14:00 PM